MARENCE – Latvijas neskartās dabas iedvesmota kosmētika

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 11 dienas

Iepazīstiet un iemīliet Latvijas neskartās dabas radītu, augstākās klases kosmētikas zīmola MARENCE produkciju. Produktu klāstā ir produktu līnijas sejai, ķermenim un matu kopšanai, kā arī multi-molekulārie un bioaktīvie produkti.

 

Līdz 10.decembrim veicot pasūtījumu www.marence.com un apmaksājot pirkumu ar kredītkarti ievadiet atlaides kodu SWED20DAV un saņemiet visai produkcijai 20% atlaidi*, kā arī ļoti noderīgu dāvanu – Roku tīrīšanas gelu 55ml + Mitrinošo roku krēmu 50ml!

 

*Izņemot akcijas preces

Saņemšanas noteikumi


  • Piedāvājums spēkā Swedbank kredītkaršu klientiem no 10.11.2020. līdz 10.12.2020.

  • Atlaides kods - SWED20DAV jāievada pirkuma noformēšanas brīdī, speciāli tam atvēlētā atlaižu koda laukā.

  • Dāvana tiks automātiski pievienota Jūsu sūtījumam.

  • Atlaides nesummējas!


Informācijas par dāvanu:


Roku tīrīšanas gels 720 paredzēts roku ādas higiēnas un tīrības uzturēšanai. Nodrošina augstu aizsardzības līmeni. Satur 72% etilspirtu ar pretmikrobu un pretvīrusu iedarbību. Maiga, ātri kūstoša želeja ar augu izcelsmes glicerīnu, nodrošina pilnīgu aizsardzību, nesausinot roku ādu un nepadarot rokas lipīgas. Īsais nožūšanas laiks sniedz iespēju ātri atsākt iesāktās aktivitātes. Paredzēts aptuveni uz 138 lietošanas reizēm.


Roku krēms ar maigu aromātu intensīvi mitrina, baro un mīkstina ādu, tas ātri iesūcas, neatstājot taukainu sajūtu. MARENCE īpaši izstrādātais Saldūdens zaļo dūņu ekstrakts, alvejas (aloe vera) sula un augu eļļas nodrošina ādu ar mikro un makro elementiem, aminoskābēm un vitamīniem.

Par uzņēmumu

MARENCE – Latvijā radīts īsts dabiskās kosmētikas zīmols, kuru produktu sastāvā neskartās dabas vērtības – saldūdens ezera zaļās dūņas, kas satur augstvērtīgus un svaigus dabas komponentus: pilnu aminoskābju kompleksu, C, B1, B2, B3, B5, B7, B9, PP vitamīnus, rutīnu, antioksidantus, fermentus, mikro un makroelementus, kā arī fulvoskābes, kas spēj uzsūkt indīgos un smagos metālus.


Šobrīd Marence klāstā ir produktu līnijas sejai, ķermenim un matu kopšanai, kā arī multi-molekulārie un bioaktīvie produkti. Ražošanas procesā šiem kosmētikas produktiem tiek pievienotas ne tikai īpašās dūņas vai to ekstrakti, bet arī dabīgie augu ekstrakti un augstvērtīgas aktīvās sastāvdaļas no sertificētiem ražotājiem Francijā, Vācijā, ASV un Japānā.  

Kontakti

Adrese:

www.marence.com


E-pasts: marence@marence.com


Tālrunis: +371 26 516 833Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Atslēgvārdi   Internetveikals

Citi piedāvājumi