Baudiet īpašo degustāciju maltīti no šefpavāra

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 19 dienas

Restorāns “International” Rīgā Swedbank Platinium un Zelta kredītkaršu īpašniekus aicina baudīt īpašo degustāciju maltīti no šefpavāra ar 15% atlaidi darba dienās no plkst. 13.00 līdz 20.00! Degustāciju ēdienkartē katru nedēļu jauns piedāvājums. Piedāvājuma cena – 30 EUR (standarta cena 35 EUR) Lūgums galdiņu rezervēt iepriekš pa tālr. 674 912 12 un informēt par vēlmi saņemt šo īpašo piedāvājumu Svarīgi! Piedāvājums pieejams, pakalpojumu apmaksājot ar Swedbank kredītkarti.

Saņemšanas noteikumi

Piedāvājums pieejams, pakalpojumu apmaksājot ar Swedbank kredītkarti. Lūgums galdiņu rezervēt iepriekš pa tālr. 674 912 12 un informēt par vēlmi saņemt šo īpašo piedāvājumu Piedāvājuma izmantošanas termiņš – 31.decembris Piedāvājumu iespējams izmantot, sākot ar 6. februāri

Par uzņēmumu

“International” Rīga ir īpašs restorāns, kas atrodas piecu minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Dažādu tautu ēdieni, vidējas cenas, pienācīga lieluma porcijas, degustāciju ēdienkartes un rūpība attiecībā uz detaļām padara šo vietu par slēpto Rīgas dārgakmeni jau kopš 2012. gada.

Kontakti

Adrese: Restorāns “International” Rīgā
Hospitāļu iela 1
P. – Sv. 12:00 – 24:00

Lūgums galdiņu rezervēt iepriekš pa tālr. 674 912 12 un informēt par vēlmi saņemt šo īpašo piedāvājumu


www.international.lv

Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi