Aizraujošā izklaide pirmajā iekštelpu piepūšamo atrakciju parkā

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 12 dienas

Atrakciju parks Džungļi – tā ir aizraujoša izklaide uz piepošamajām atrakcijām visai ģimenei, jebkuram vecumam, jebkuros laikapstākļos visu cauru gadu. Atrakciju parkā atradīsiet 10 pašas populārākās piepūšamās atrakcijas, turklāt, tās ir savstarpēji savienotas vēl lielākai jautrībai. Tas atrodas Rīgā, Arkolat ēkā, tieši blakus t/c Rīga Plaza.

 

Uzrādot Swedbank kredītkarti un nosaucot paroli "Džungļi Rullē" saņemiet 50% atlaidi atrakciju parka 1 h apmeklējumam no pirmdienas līdz ceturtdienai.

 

Izņemot:

  • Svētku un pirms svētku dienas;
  • 1.septembri;
  • Laika periodu no 19.10.2020. līdz 23.10.2020.

Saņemšanas noteikumi

Piedāvājums spēkā uzrādot un norēķinoties ar Swedbank kredītkarti no 01.08.2020. līdz 17.12.2020

Par uzņēmumu

Atrakciju parks Džungļi ir pirmais piepūšamo atrakciju parks telpās Latvijā visai ģimenei. Tas ir paredzēts ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, līdz ar to beidzot piepūšamās atrakcijas varēs izbaudīt ikviens, kurš vēlas iztrakoties un atcerēties bērnību.


Mūsu atrakciju parkā jūs varēsiet šļūkt lejā no vulkāna, cīnīties kā gladiatori, pārvarēt šķēršļu joslu, sacensties staipeknī, laisties lejā no lielā Cunami 6 metrus augstā slidkalniņa, iegremdēties 33 000 bumbiņu baseinā, lēkāt pa nelīdzeno grīdu, izmēģināt “slam dunk” spēku pie basketbola groziem, kā arī vienkārši izbaudīt lēkāšanas, šķēršļu pārvarēšanas un sacensību garu ģimenes, darba kolēģu vai draugu lokā.


Bērnu ballīte vai korporatīvais pasākums, dzimšanas diena vai draugu tusiņš – atrakciju parks Džungļi ir kā radīts jebkuriem Jūsu svētkiem, jo mūsu parkā pieejamās daudzveidīgās piepūšamās atrakcijas un video spēļu simulatori dos nepieciešamo adrenalīna devu jebkuram Jūsu dzīves notikumam.

Kontakti

Adrese:

Mūkusalas iela 72b, Rīga (blakus tc Rīga Plaza, Arkolat ēkā)


www.dzungli.lv


info@dzungli.lv


29902804Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi