ILLY starta komplekts tagad lētāk – ietaupi 40eur!

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 9 dienas

Īpaša cena – 40 EUR atlaide jebkuram Illy starta komplektam + dāvanā 1kg šokolādes dzērienu pagatavošanai! 

 

Kompakts, elegants, funkcionāls un viegli izmantojams. Illy garantē restorāna līmeņa kafijas kvalitāti. Ar illy Y3.2 kafijas automātu vietas trūkums vairs nav problēma: tā mazais izmērs padara kafijas pagatavošanu piemērotu pat vismazākajās telpās. Frontālais vadības panelis ir intuitīvs, ērts un viegli lietojams. Tikai ievietojiet kādu no Iperespresso kapsulām un nospiediet gatavošanas pogu! Kafijas automāts pats noteiks izvēlētās kafijas daudzumu. Divi krūzīšu turētāji ļauj izmantot dažādu izmēru un augstumu tasītes atkarībā no izvēlētā kafijas veida. Pateicoties Iperespresso tehnoloģijai, kafija tiek nogādāta tieši kafijas tasītē, nenonākot saskarē ar automātu, tādējādi tīrīšana un uzturēšana ir maksimāli vienkārša. Kafijas automāts darbojas pēc Metodo Iperespresso sistēmas, kuru izgudroja kafijas automātu ražotājs illy. Komplektā saņemsiet arī piena putotāju, kas ļaus baudīt gardus piena dzērienus, kā arī pagatavot bērniem kakao.

 

Komplektā ietilpst arī 4 illy porcelāna krūzītes, viena bundža kafijas kapsulu un 1kg šokolādes pulveris bērniem. 

 

Iepērkoties www.esmilukafiju.lv ievadiet promo kodu “Swedbank”, norēķinoties uz vietas veikalos, jāuzrāda Swedbank kredītkarte.

 

Saņemšanas noteikumi


  • Piedāvājums spēkā līdz 31.10.2020.

  • Iepērkoties www.esmilukafiju.lv ievadiet promo kodu “Swedbank”, norēķinoties uz vietas veikalos, jāuzrāda Swedbank kredītkarte.

  • Akciju atlaides nesummējas ar citām pieejamām atlaidēm.

Par uzņēmumu

Mēs esam aizrautīga kafijas mīlētāju komanda un savu ikdienu bez kafijas iedomāties nespējam. Ticam, ka bez mums ir vēl tūkstošiem kafijas mīlētāju, kuriem esam gatavi sniegt savus padomus, zināšanas un nodrošināt ar visu nepieciešamo izcilas kafijas baudīšanai. Mūs var sastapt www.esmilukafiju.lv no jebkuras vietas un jebkurā laikā, kā arī fiziski atrodamies Valmieras ielā 43 un Spice Home tirdzniecības centrā.

Kontakti

Adrese:

www.esmilukafiju.lv


Es Mīlu Kafiju veikals "Spice Home" Jaunmoku ielā 13


Darba laiks: DD+S 10:00 – 21:00, Sv 10:00 – 20:00
spice@esmilukafiju.lv, tel. 22019721Adrese:

Es Mīlu Kafiju veikals Valmieras ielā 43


Darba laiks: DD 09:00 – 18:00
info@esmilukafiju.lv, tel. 25439758Adrese:

Es Mīlu Kafiju veikals Rīgā, Stabu ielā 30


Darba laiks: DD 09:00 - 19:00. Se.-Sv.: brīvdiena


stabu@esmilukafiju.lv, tel. 28353834Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi