Gruzijas vīru kora “Basiani” koncerts Rēzeknē!

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 28 dienas

Vīru koris "Basiani", kura mākslinieciskais vadītājs ir Giorgi Donadze, tika izveidots 2000. gadā. Kora dalībnieki nāk no dažādām Gruzijas daļām. Lielākā daļa nāk no ģimenēm, kas piekopj tradicionālo dziedāšanu, piedaloties dažādos mūzikas kolektīvos kopš bērnības.

 

Kopš dibināšanas dienas "Basiani" aktīvi darbojas, atdzīvinot un popularizējot Gruzijas tradicionālo dziedāšanu. Kolektīvs ir izdevis vairākus albumus, kuri apkopo vairāk nekā 300 dziesmu. "Basiani" ir aktīvi arī koncertdarbībā - uzstāšanās notiek gan Gruzijā, gan arī ārpus tās, piedaloties dažādos festivālos un uzstājoties uz pasaulslavenām skatuvēm, piemēram, Concertgebouw Amsterdamā, Gulbekian Great Hall Lisabonā un Lincoln Center Ņujorkā.

 

Izmantojiet 30% atlaidi biļešu iegādei ar kodu "Gruzija2203"

 

Saņemšanas noteikumi


  • Piedāvājums spēkā līdz 2020. gada 22. martam 16.00  (koncerta dienai);

  • Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm;

  • Piedāvājums spēkā, ja iegādājas biļetes Latgales vēstniecības GORS vai “Biļešu Paradīze” kasēs (visā Latvijā), un www.bilesuparadize.lv ievadot kodu “Gruzija2203

Par uzņēmumu

Dzi, ieklausies – te dzimst, te dzied, te dzirksteļo! Latgales vēstniecība GORS – vieta, kur vienkopus rada un vēsta Latgales stāstu. Latgales vēstniecības GORS sirds ir divas akustiskās koncertzāles - Lielā zāle "Gors" ar 1000 sēdvietām (3000 stāvvietas) un Mazā zāle "Zīdaste" ar 220 sēdvietām (1000 stāvvietas). Augstvērtīgā akustika ļauj līdz pilnībai baudīt muzikāli dramaturģiskus uzvedumus (opera, balets, mūzikli), simfoniskās mūzikas koncertus, kora un kamermūzikas koncertus, amatiermākslas un plašizklaides norises.


Latgales vēstniecība GORS ir daudzfunkcionāla koncertzāle Rēzeknē ar izcilu akustiku, varenām iespējām un latgalisku dvēseli. Plašs un dažāds pasākumu piedāvājums, telpas semināriem, konferencēm, gardas pusdienas un vakariņas koncertzāles kafejnīcā ZĪDS.

Kontakti

Adrese:

Latgales vēstniecība GORS


www.latgalesgors.lv


Adrese: Pils iela 4, Rēzekne Tālr.: +371 64633303


E-pasts: koncertzale@rezekne.lv


 


Biļešu iegāde 


Latgales vēstniecības GORS kasē:


Pirmdiena - piektdiena: 12:00 - 18:00


Sestdiena, svētdiena: 12:00 - 16:00


Biļešu Paradīze kasēs vai mājas lapā:


 https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/76438Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi