Swarovski kristālu rotas Nela Gems.

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 16 dienas

Mēs izgatavojam greznas, elegantas, krāšņas un mirdzošas smukumlietas. Mūsu izstrādājumi nesatur niķeli un kadmiju, un nav alerģiski. Izmantojam tikai augstas kvalitātes materiālus - Swarovski kristālus un pērles, dabīgos akmeņus, sudraba un tērauda furnitūru.

 

15% atlaide visām precēm ar promokodu "Swedbank"

 

www.nelagems.com

Saņemšanas noteikumi

Iepērcies www.nelagems.com vai Nela Gems veikalā, Pērses ielā 7, un ar promokodu SWEDBANK saņem 15% atlaidi jebkurai rotai līdz 10.03.2020.


Atlaides nesummējas.

Par uzņēmumu

Rotaslietas ir mūsu kaislība. Esam šeit, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm - spožumu!


Radam skaistumu - izgatavojam greznas, elegantas, krāšņas un mirdzošas smukumlietas. Mūsu pamatvērtības ir izcila kvalitāte un serviss. Mūsu izstrādājumi nesatur niķeli un kadmiju, un nav alerģiski. Izmantojam tikai augstas kvalitātes materiālus - Swarovski kristālus un pērles, dabīgos akmeņus, sudraba un tērauda furnitūru. Standarta piedāvājumā plašs modeļu un toņu klāsts, kā arī iespējams izveidot savu dizainu - saskaņojam krāsu un materiālus ar klientu. Palīdzam piemeklēt tērpam un pasākumam atbilstošus aksesuārus. Uz vietas iespējams izvēlēto rotu personalizēt, iegravēsim medaljonu ar tekstu vai simbolu 5min laikā.

Kontakti

Adrese:

www.nelagems.com


Pērses 7, Rīgā


Darba laiks:


Darbadienās 11-19,


Sestdienās 12-17


Svētdiena brīvdiena


info@nelagems.com


23202626Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi