Ekskluzīva kosmētika tavam skaistumam!

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 96 dienas

10% atlaide EviDenS de Beauté un MOSS of the ISLES  kosmētikai, kas ekskluzīvi pieejama tikai Hedonic SPA centrā.

Hedonic SPA piedāvā ekskluzīvu un Latvijā vēl nebijušu kosmētiku - EviDenS de Beauté no Francijas un MOSS of the ISLES no Īrijas un Britu salām. Ļaujies harmonijas un skaistuma pasaulei! 

EviDenS de Beauté ir pirmā pretnovecošanās ādas kopšanas līnija, kuras efektivitāte ir pierādīta. Tā paredzēta visiem ādas tipiem, aizsargājot un ievērojot katra ādas tipa nianses, pat jutīgākās. Ideāls japāņu izcilības un franču elegances savienojums. 

MOSS of the ISLES ir 100% vegāniski sejas un ķermeņa produkti, kas radīti no dabiskā, ilgtspējīgā un ētiskā veidā iegūtām izejvielām Īrijā un Britu salās.

Saņemšanas noteikumi


  • Piedāvājums derīgs līdz 31.05.2020 un ir pieejams Hedonic SPA centrā. Informācijai: +371 60008613, hedonic@semarahhotels.com

  • Lai saņemtu īpašo piedāvājumu, pirms iegādes nepieciešams uzrādīt Swedbank kredītkarti.

  • Atlaides nesummējās ar citām SPA & Wellness centra akcijām vai īpašiem piedāvājumiem.

Par uzņēmumu

SemaraH Hotel Lielupe atrodas vienā no ekskluzīvākajām vietām Jūrmalā - gadsimtu vecu priežu meža ielokā, tikai dažu simtu metru attālumā no Bulduru pludmales. Lielupe SPA-centrs ir vieta, kur atjaunot spēkus, parūpēties par savu labsajūtu un gūt iedvesmu. Plašais piedāvājuma klāsts ir izstrādāts, balstoties uz labākajām SPA tradīcijām. Senatnīgās dziedniecības un relaksācijas metodes un zināšanas tiek apvienotas ar mūsdienu iespējām, tādā veidā sniedzot Jums neaizmirstamu SPA pieredzi ikvienā dzīves situācijā - gan romantiskiem brižiem, gan atpūtai ar bērniem, gan draugu lokā, kā arī baudot nesteidzīgus mirkļus vienatnē.

Kontakti

Adrese:

SEMARAH HOTEL LIELUPE SPA & CONFERENCES 


 


HEDONIC SPA 


 


SPA & Wellness centrs Lielupe  • Adrese: Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala

  • Rezervācijas:+371 67753306,

  • E-pasts: wellness@semarahhotels.com

  • I-VII – 10 :00 – 22 :00 (pēdējā ieeja 21:00)


 Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi