Populārāko žurnālu abonēšana sev vai dāvanā izdevīgāk!

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 24 dienas

Žurnāla abonoments ir brīnišķīga dāvana svētkos. Saņēmējs atcerēsies jūs ar mīļu vārdu ikreiz, kad pastkastītē ieraudzīs gaidīto žurnālu.

Turklāt mēs uz sava rēķina saņēmējam nosūtīsim pa pastu glītu apsveikuma kartiņu. Kartiņas dizainu un tekstu arī varat norādīt abonēšanas portālā.

 

Abonē žurnālus ar pastāvīgā klienta atlaidi ietaupot līdz pat 10% no standarta abonēšanas cenas.

 

Vēl vairāk – abonējot kādu no mūsu žurnāliem, piedalīsieties Lielajā Abonēšanas Loterijā! Loterijas kopējais balvu fonds 15.000 EUR! Turklāt pirms abonēšanas varēsiet izvēlēties, kādu balvu vēlaties laimēt – sākot ar sadzīves tehniku un beidzot ar rotaslietām un makšķerēšanas inventāru.

Saņemšanas noteikumi

Abonēšanas portālā www.abonesana.lv ievadi abonētāja atlaides kodu AB120 (lodziņā augšā) un saņem atlaidi žurnālu abonēšanai. 


Piedāvājums spēkā gan abonējot sev, gan kā dāvanu.


Piedāvājums aktuāls līdz 31.12.2019.

Par uzņēmumu

Žurnālu izdevniecības Lilita izdotie žurnāli atsķiras ar augstu saturisko kvalitāti, tādēļ ir lasītāju augstu novērtēti un iecienīti. Žurnālu lasīšana ļauj pārvarēt ikdienas stresu, pabaro prātu, rosina radošu domāšanu un ir bagātas intelektuālās dzīves neatņemama sastāvdaļa. Žurnālu lasītāji ir zinošāki, atvērtāki visam jaunajam, nosvērtāki un laimīgāki.

Kontakti

Adrese:

www.abonesana.lv - ērtākā un izdevīgākā vietne žurnāla abonomenta noformēšanai un apmaksai.Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Atslēgvārdi   Internetveikals

Citi piedāvājumi