Koncertprogramma “Ziemassvētki ar The Queen’s Six”

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 21 dienas

Laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu,

28. decembrī plkst. 18:00, Latgales vēstniecība GORS aicina uz svētku noskaņu pilnu koncertu “Ziemassvētki ar The Queen’s Six”, kurā skanēs visā pasaulē zināmās Ziemassvētku dziesmas: “Klusa nakts, svēta nakts”, “Winter Wonderland”, “Let it Snow”, “Zvaniņš skan”, “Last Christmas” un daudzas citas.

“The Queen’s Six” ir sešbalsīgs vīru ansamblis, kas dibināts 2008. gadā, kad Lielbritānija atzīmēja 450. jubilejas gadu kopš Karalienes Elizabetes I kronēšanas, iedvesmojot ansambļa nosaukuma rašanos. Ansambļa “The Queen’s Six” dalībnieki ir Vindzoras pils Svētā Džordža kapelas kora dalībnieki. Ansambļa mūziķi arī individuāli ir spoži dziedātāji un regulāri piedalās citos mūzikas projektos…

 

Izmantojiet 30% atlaidi biļešu iegādei ar kodu "Q6"

Saņemšanas noteikumi

Piedāvājums spēkā līdz 2019. gada 28. decembra 18:00  (koncerta dienai);


Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm;


Piedāvājums spēkā, ja iegādājas biļetes Latgales vēstniecības GORS vai


Biļešu Paradīze” kasēs (visā Latvijā) izmantojot kodu "Q6".

Par uzņēmumu

Dzi, ieklausies – te dzimst, te dzied, te dzirksteļo! Latgales vēstniecība GORS – vieta, kur vienkopus rada un vēsta Latgales stāstu. Latgales vēstniecības GORS sirds ir divas akustiskās koncertzāles - Lielā zāle "Gors" ar 1000 sēdvietām (3000 stāvvietas) un Mazā zāle "Zīdaste" ar 220 sēdvietām (1000 stāvvietas). Augstvērtīgā akustika ļauj līdz pilnībai baudīt muzikāli dramaturģiskus uzvedumus (opera, balets, mūzikli), simfoniskās mūzikas koncertus, kora un kamermūzikas koncertus, amatiermākslas un plašizklaides norises.


Latgales vēstniecība GORS ir daudzfunkcionāla koncertzāle Rēzeknē ar izcilu akustiku, varenām iespējām un latgalisku dvēseli. Plašs un dažāds pasākumu piedāvājums, telpas semināriem, konferencēm, gardas pusdienas un vakariņas koncertzāles kafejnīcā ZĪDS.

Kontakti

Adrese:

Latgales vēstniecība GORS


www.latgalesgors.lv


Adrese: Pils iela 4, Rēzekne Tālr.: +371 64633303


E-pasts: koncertzale@rezekne.lv


 


Biļešu iegāde 


Latgales vēstniecības GORS kasē:


Pirmdiena - piektdiena: 12:00 - 18:00


Sestdiena, svētdiena: 12:00 - 16:00


Biļešu Paradīze kasēs vai mājas lapā:


 https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/76438Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi