LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS. VIRPI PAHKINENA. DEJAS IZRĀDE “DEEP TIME”

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 9 dienas

28/09/2019, pl. 20.00 VIRPI PAHKINENA. DEJAS IZRĀDE “DEEP TIME”

 

Swedbank kredītkaršu klientiem atlaide 30%.

 

Virpi Pahkinena (Virpi Pahkinen) ir viena no skandināvu visveiksmīgākajām solo dejotājām. Ar savām deju izrādēm - gan kā talantīga dejotāja, gan arī horeogrāfe - viņa pārsteigusi visu pasauli. Augstu kritiķu atzinību Virpi Pahkinena saņēmusi no vairāk nekā 45 pasaules valstīm, kurās uzstājusies - ASV, Austrālija, Meksika, Dienvidāfrika u.c. Pirms kļuvusi par profesionālu dejotāju, viņa studēja klasisko mūziku un daiļslidošanu, kas arī šobrīd atspoguļojas viņas dejas mākslā un horeogrāfijā.

 

Piedalās:

  • Horeogrāfe: Virpi Pahkinena
  • Dejotāji: Pontuss Sundsets Granats (Pontus Sundset Granat), Sakari Romero Tūrala (Sakari Romero Tuurala), Filips Sundsets Granats (Philip Sundset Granat), Korrado Di Lorenco (Corrado Di Lorenzo), Huihaņa Hu-Gustavssone (Hui-Han Hu Gustavsson), Virpi Pahkinena

 

Plašāk : https://ej.uz/DeepTimeLMF

Saņemšanas noteikumi


  • Kods iepērkoties internetā; ievadiet kodu “VIRPI

  • Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm

  • Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un ”Biļešu paradīzes” interneta vietnē.

Par uzņēmumu

Koncertzāle “Lielais dzintars” atrodas Liepājas sirdī un nenoliedzami ir pilsētas un visa reģiona kultūras dzīves simbols. Tā nodrošina bagātīgu kultūras programmu - no spilgtiem koncertiem, izstādēm, izrādēm, kino un dejas performancēm un festivāliem līdz vēl nepieredzētām dažādu mākslas žanru saplūšanu.

Kontakti

Adrese:

Koncertzāle "Lielais dzintars" Radio iela 8, Liepāja, LV-3401


Tālrunis: +371 63424555


E-pasts: guests@greatamber.lv  www.greatamber.lv


Biļešu iegāde: Biļešu Paradīze kasēs visā Lavijā vai mājas lapā www.bilesuparadize.lv.Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi