Starts vasarai!

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 4 dienas

Vasara sāk uzņemt apgriezienus, tāpēc īpašs piedāvājums kā lielākiem, tā arī mazākiem piedzīvojumu meklētājiem. K SENUKAI vasaras atpūtniekiem sarūpējis spirdzinošu piedāvājumu, lai mirkļi, kas pavadīti kopā ar ģimeni ir priekpilni un patīkami!

 

  • Teltīm un guļammaisiem līdz -40%
  • Piepūšamajām rotaļlietām un baseiniem -40%
  • Āra rotaļlietām no -35% līdz -60%

Saņemšanas noteikumi


  • Atlaide tiek piemērota no standarta cenas.

  • Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.

  • Nepieciešams pieteikt atlaidi, pirms norēķināšanās par preci.

Par uzņēmumu

K SENUKAI saviem klientiem piedāvā plašu sortimentu ar daudzpusīgi pārstāvētām zīmolu precēm mājai – sadzīves tehnika, preces remontam un celtniecībai, būvniecībai, dārzam, saimniecībai, kā arī mājas labiekārtošanai un dekorēšanai. Ik dienas K SENUKAI sortiments tiek paplašināts, pielāgojot preces īpaši klientu vēlmēm un vajadzībām ne tikai ģimenēm un privātpersonām, bet arī profesionāļiem un meistariem, par kuriem rūpējas īpaši radītais PROCENTER Rīgā, Maskavas ielā 418a.


 


Aicinām apmeklēt sev tuvāko K SENUKAI veikalu Rīgā – Lucavsalā vai Ulmaņu gatvē, Madonā, Tukumā, Cēsīs, Jelgavā, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē.


 


Lai padarītu iepirkšanos vēl patīkamāku, K Senukai ir izstrādājis trīs lojalitātes programmas, piedāvājot priekšrocības ikvienam apmeklētājam un mājas labiekārtošanas entuziastam.

Kontakti

Adrese:

KSENUKAI veikalos Latvijā


https://www.ksenukai.lv/storesAtlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi