Ceļojums Līgo svētkos uz saulaino Horvātiju

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 19 dienas

Izmantojiet Līgo brīvdienas ceļošanai. Nepieciešama brīva tikai 1 darba diena un ir iespēja doties pelnītā, nesteidzīgā atvaļinājumā uz Līgo svētkiem.

Šeit nobaudāma pati tīrākā olīveļa, vīni, kas nereti kvalitātes ziņā pārspēj kaimiņu itāliešu produkciju, pasaules dārgākās sēnes – trifeles, kuru plašākie „medību lauki ” atrodas tieši te, savvaļas sparģeļi un brīvībā dzīvojušo mājdzīvnieku gaļa. Adrijas piekrastes virtuve savukārt piedāvā jūras veltes, tikko noķertas zivis un rītausmā salasītās austeres.

Nelielās pilsētiņas, kas izvietojušās Adrijas jūras piekrastē, joprojām saglabājušas savu „itālisko” šarmu, bet ciemati, kas atrodas pussalas vidienē, šķiet, tādi paši kā pirms simts gadiem.

Piedāvājums:

  • Ceļojums uz Horvātiju, Pulu (Istrijas pussala) Līgo svētkos (22/06 – 26/06)
  • 4 dienas (3 brīvdienas un 1 darba diena)
  • Cena Swedbank kredītkartes klientiem: 569€ (pilnā cena 669€) ceļojuma komplektam vai 319€ aviobiļetes iegādei (pilnā cena 369€)

 

Ceļojuma komplekta cenā iekļauts:

-       Tiešais reiss Rīga-Pula-Rīga

-       Bagāža un uzkoda lidojuma laikā

-       Transfers uz un no viesnīcas

-       3 naktis ļoti labā 3* viesnīcā  “Hotel Materada Playa Laguna” pie pludmales ar cenā iekļautām brokastīm un vakariņām (booking.com reitings 8,4/10)

-       Pie vakariņām cenā iekļauti dzērieni (alus un vīns)

-       Grupas vadītāja pakalpojumi

  • Papildus iespējams iegādāties dažādas apskates ekskursijas, piemēram, izbraucienus ar kuģīti un ekskursiju uz Brijuni nacionālo parku.

 

Pašos Horvātijas ziemeļrietumos siltie Adrijas jūras ūdeņi apskalo lielāko šīs valsts pussalu – Istriju. Tās veidols atgādina sirdi, kas pilnībā atbilst ceļotāju viedoklim par šo Horvātijas nostūri, kam raksturīga mierīga un relaksējoša atmosfēra un kas valdzina gan eko tūrisma fanus gan tos, kas atvaļinājumu pavada kādā no piekrastes kūrortiem. Istrijas pussalas lielākās pilsētas un pazīstamākie kūrorti ir Pula, Poreča un Rovinja. Pavisam netālu no Pulas atrodas Brijuni Nacionālais parks -14 Adrijas jūras salu arhipelāgs – īsta dienvidu paradīze.

Saņemšanas noteikumi


  • Rezervējot ceļojumu, www.flymeaway.lv rezervāciju sistēmā jāievada kods: “SWEDVASARAFMA

  • Atlaides nesummējas ar citiem piedāvājumiem

  • Rezervācijas var veikt: http://www.flymeaway.lv/lv/janu-nakts-horvatija


  • Ceļojumu iespējams iegādāties līdz 15/06 vai kamēr pieejamas vietas lidmašīnā un viesnīcāPar uzņēmumu

FlyMeAway ir vienīgais Latvijas tūroperators, kas kopš 2009.gada piedāvā tiešos nedēļas nogaļu un svētku brīvdienu čarterlidojumus no Rīgas uz neparastām vietām galvenokārt Eiropā. Mūsu klienti ir iepazinuši vairāk kā 40 dažādus galamērķus, tostarp Fēru un Lofotu salas, Madeiru, Kaboverdi, Maroku, Azoru salas, Korsiku, Sardīniju un Santorīni.

Kontakti

Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi