Pils tūre pa Baltiju ar alus degustāciju

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 35 dienas

Jums ir iespēja izbaudīt vienas dienas piedzīvojumu pa Latvijas un Lietuvas skaistākajām pilīm.

 

Sākuma cena 32.73 Eur

Cena pēc atlaides 26.18 Eur

 

Ekskursijas gaitā Jūs apskatīsiet trīs pilis, arhitektūras brīnumus un kultūras pieminekļus. Jūs varēsiet apskatīt Bauskas pili, Baroka laikmeta Rundāles pili un pasakaino parku kā arī satriecošo Biržu pili. Baudot Lietuvas alus galvaspilsētas tradīcijas būs iespējams nobaudīt Biržu alu un senās alus tradīcijas, dziedāt un dejot ar folklora ansambli, kā arī pastaigāties pa pašu garāko Lietuvas tiltu 525 metri pāri Sirvenas ezeram uz Tiškeviča muižu. Iepazīsim Biržu pilsētu, kur zem kājām mēdz pazust zeme – tā izveidojas karsta kritenes. Biržos jau ir vairāk nekā 9000 kritenes un pati pazīstamākā no tām ir “Govs ala”, kas ir vienīgā Lietuvā šahtas tipa kritene, kurā zemaugsnes slānī atrodas 5 purvi un pazemes ezeri. Apskatīsim arī “Ievas bedri”, “Ģeologu bedri”, un “Lapsas bedri”. Apmeklēsim jauno novērošanas torni, kas atgādina kanoe laivu vai grimstošu laivu. Aplūkosim Biržu parka Kirkilu ainavas liegumā esošo karsta kriteņu reljefu. No novērošanas torņa virsotnes paveras brīnišķīgs skats uz 30 ar ūdeni pilniem karsta kriteņiem, kurus sauc par Kirkilu lieguma ezeriņiem, to diametrs ir aptuveni 35 m un vairāk. Dažreiz, zināmos apstākļos, vasarā tie krāsojas dažādās krāsās.

 

Lai izmantotu piedāvājumu, nepieciešama pase, kuras derīguma termiņš nebeidzas ātrāk, kā pēc trim mēnešiem no ceļošanas brīža. Papildus izdevumi: ceļojuma apdrošināšana, ēdināšana, muzeju ieejas maksas, akvaparku vai baseinu apmeklējumi, suvenīri.

Saņemšanas noteikumi


  • Atlaides, akcijas un īpašie piedāvājumi nesummējas

  • Iepērkoties internetveikalā, Jums ir jāievada Jūsu kredītkartes pirmie 6 kartes Nr. cipari, kas arī kalpos kā Jūsu atlaižu kods piedāvājumam

Par uzņēmumu

Lieliska Dāvana – Nacionālais dāvanu eksperts Latvijā, kas nodarbojas ar iespaidu dāvanu karšu un komplektu tirdzniecību, kopš 2011.gada un ir pārstāvēts 110 tirdzniecības punktos visā valstī. Vairāk kā 1100 liela dāvanu izvēle dažādiem dzīves svētkiem un 470 stabiliem sadarbības partneriem no visām Baltijas valstīm.

Kontakti

Adrese:

Mājas lapas vietne/ internetveikals - www.lieliskadavana.lv


Lieliska dāvana zīmolu veikali:


Lieliska Dāvana veikals T/c Domina Shopping   


Adrese: Ieriķu iela 3, Rīga


Darba laiks: I–VII 10:00–21:00


Tālr.nr.: +371 2861 5583


E-pasts: domina@lieliskadavana.lv


Lieliska Dāvana veikals i/c Olimpia    


Adrese: Āzenes iela 5, Rīga


Darba laiks: I–VII 10:00–21:00


Tālr.nr.: +371 2935 3959


E-pasts: olimpia@lieliskadavana.lv


Lieliska Dāvana veikals t/c Galleria Riga


Adrese: Dzirnavu iela 67, Rīga (3.stāvs)


Darba laiks:  I–VI 10:00 - 21:00; VII 10:00 - 20:00


Tālr.nr.: +371 2601 7014


E-pasts: galleriariga@lieliskadavana.lvAtlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi