Lietuvas kūrorta tūre

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 35 dienas

Jūs dosieties vienas dienas piedzīvojumu ceļojumā uz Lietuvas populārākajiem kūrortiem. Izbaudīsiet Lietuvas nozīmīgāko kūrorta pilsētu burvību – Palanga, Klaipēda, Kuršu kāpas (Smiltene).

 

Iepazīsiet Lietuvas kūrortu noslēpumus, kultūru un vēsturi, baudīsiet skaistās ainas un dziedniecisko gaisu, piepildītu ar Palangas pilsētas jautrību. Jūs izklaidēs ielu mūzikanti un amatnieku tirdziņi. Palangā apskatīsiet garāko molu Baltijā un iepazīsiet trešās lielākās Lietuvas pilsētas – Klaipēdas rotaļīgo arhitektūru un pilsētas lepnumu. Pārcelsieties uz otru pašu garāko pludmali Pasaulē – Kuršu kāpām. Kur Jūs apskatīsiet senos kuģus un makšķernieku mājiņas, pastaigāsieties pa Kuršu kāpu (Neringa) pludmali. Jūs varēsiet apmeklēt Delfināriju un izbaudīt Delfīnu priekšnesumus.

 

Sākuma cena 39.84 Eur

Cena pēc atlaides 33.86 Eur

 

Lai izmantotu piedāvājumu, nepieciešama pase, kuras derīguma termiņš nebeidzas ātrāk, kā pēc trim mēnešiem no ceļošanas brīža. Papildus izdevumi: ceļojuma apdrošināšana, ēdināšana, muzeju ieejas maksas, akvaparku vai baseinu apmeklējumi, suvenīri.

Saņemšanas noteikumi


  • Atlaides, akcijas un īpašie piedāvājumi nesummējas

  • Iepērkoties internetveikalā, Jums ir jāievada Jūsu kredītkartes pirmie 6 kartes Nr. cipari, kas arī kalpos kā Jūsu atlaižu kods piedāvājumam

Par uzņēmumu

Lieliska Dāvana – Nacionālais dāvanu eksperts Latvijā, kas nodarbojas ar iespaidu dāvanu karšu un komplektu tirdzniecību, kopš 2011.gada un ir pārstāvēts 110 tirdzniecības punktos visā valstī. Vairāk kā 1100 liela dāvanu izvēle dažādiem dzīves svētkiem un 470 stabiliem sadarbības partneriem no visām Baltijas valstīm.

Kontakti

Adrese:

Mājas lapas vietne/ internetveikals - www.lieliskadavana.lv


Lieliska dāvana zīmolu veikali:


Lieliska Dāvana veikals T/c Domina Shopping   


Adrese: Ieriķu iela 3, Rīga


Darba laiks: I–VII 10:00–21:00


Tālr.nr.: +371 2861 5583


E-pasts: domina@lieliskadavana.lv


Lieliska Dāvana veikals i/c Olimpia    


Adrese: Āzenes iela 5, Rīga


Darba laiks: I–VII 10:00–21:00


Tālr.nr.: +371 2935 3959


E-pasts: olimpia@lieliskadavana.lv


Lieliska Dāvana veikals t/c Galleria Riga


Adrese: Dzirnavu iela 67, Rīga (3.stāvs)


Darba laiks:  I–VI 10:00 - 21:00; VII 10:00 - 20:00


Tālr.nr.: +371 2601 7014


E-pasts: galleriariga@lieliskadavana.lvAtlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi