Ceļojums Lieldienu brīvdienās uz Neatklāto Zagrebu Horvātijā

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 27 dienas

Izmantojiet Lieldienu brīvdienas ceļošanai. Nepieciešama brīva tikai 1 darba diena un ir iespēja doties pelnītā, nesteidzīgā atvaļinājumā 4 dienu garumā ar nakšņošanu Hilton viesnīcā.

Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk nesteidzīga atpūta un lieliskas viesnīcas ar mūsdienu ērtībām, tiem, kuri vēlas apskatīt krāšņo un neskarto Horvātijas dabu ārpus atpūtnieku pārblīvētiem kūrortiem, kā arī tiem, kam patīk Viduseiropas senās pilsētas ar labi saglabātu vēsturisko centru.

 

Ceļojuma cena:

- Zagreba ar 4* viesnīcu: 419€ (ceļojuma komplekts: avio+viensīca), pilnā cena bez atlaides - 549€, atlaide 130€, ietapījums 23%

 

Piedāvājums:

  • Ceļojums uz Zagrebu Horvātijā Lieldienu brīvdienās
  • 4 dienas (3 brīvdienas un 1 darba diena)
  • Iekļauts:

-       Tiešais reiss Rīga-Zagreba-Rīga

-       Bagāža un uzkodas lidojuma laikā

-       Transfers uz un no viesnīcas

-       3 naktis lieliskā 4* viesnīcā  “Double Tree by Hilton” ar cenā iekļautām brokastīm. (Booking.com reitings: 8,8/10)

-       Viesnīcā atrodas peldbaseins un saunas, kas bez maksas pieejamas viesiem

-       Grupas vadītāja pakalpojumi

  • Papildus iespējams iegādāties dažādas apskates ekskursijas, tai skaitā ekskursiju uz Ļubļanu Slovēnijā.

 

Zagrebas īpašā atmosfēra un viesmīlība ir galvenais, kas katram tūristam liek justies īpaši gaidītam. Tās izdevīgais ģeogrāfiskais novietojums dod ceļotājiem brīvību un daudz iespēju apskates objektiem. Šeit viss atrodas “rokas stiepiena attālumā”. Tradicionālie ēdieni un vīni dod iepēju lutināt vēderu un izgaršot Horvātijas dažādās garšas – gan jūras veltes, gan saldumi – tas viss atrodams jebkura sevi cienoša restorāna ēdienkartē.

Saņemšanas noteikumi

Par uzņēmumu

FlyMeAway ir vienīgais Latvijas tūroperators, kas kopš 2009.gada piedāvā tiešos nedēļas nogaļu un svētku brīvdienu čarterlidojumus no Rīgas uz neparastām vietām galvenokārt Eiropā. Mūsu klienti ir iepazinuši vairāk kā 40 dažādus galamērķus, tostarp Fēru un Lofotu salas, Madeiru, Kaboverdi, Maroku, Azoru salas, Korsiku, Sardīniju un Santorīni.

Kontakti

Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi