MENDELSZONS UN RAVELS. SPĪĶERU KVARTETS / Kamerzāles sērija PERSONĪGI

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 18 dienas

02/02/2019 | SESTDIENA 18:00

 

“Spīķeru kvarteta” koncertprogrammas fokuss vērsts uz Fēliksa Mendelszona un Morisa Ravela skaņu mākslu. Romantiķa Mendelszona “Otrais stīgu kvartets op. 13” ir pilns aizrautības un jaunības degsmes, lielā mērā atspoguļojot komponista lielo cieņu pret Ludvigu van Bēthovenu. Franču impresionista Morisa Ravela sulīgajām skaņu krāsām piesātinātais “Stīgu kvartets” atzīstams par vienu no stīgu kvarteta žanra virsotnēm. Dzirdēsiet arī ievērojamā pašmāju laikmetīgās mūzikas skaņraža Andra Dzenīša trešo stīgu kvartetu "Introversija un atvadas".

 

 Plašāk : http://lielaisdzintars.lv/kalendars/mendelszons-un-ravels-spikeru-kvartets

 

Koncertzāle “Lielais dzintars” piedāvā saviem klausītajiem kamerzāles koncertu sēriju "Personīgi", kur klausītāji ir aicināti iepazīt ne tikai izpildītāju piedāvātās mūzikas skanējumu, bet tuvāk uzzināt arī par radošo personību ceļu līdz skatuvei un iepazīt mūzikas radīšanas procesu.

Apmeklētāji pēc visiem minētajiem koncertiem tiks aicināti uzturēties uz pēckoncerta sarunām ar māksliniekiem par dzīvi un mūziku.

Saņemšanas noteikumi


  • Kods iepērkoties internetā; ievadiet kodu “PERSONIGI

  • Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm

  • Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā.

Par uzņēmumu

Koncertzāle “Lielais dzintars” atrodas Liepājas sirdī un nenoliedzami ir pilsētas un visa reģiona kultūras dzīves simbols. Tā nodrošina bagātīgu kultūras programmu - no spilgtiem koncertiem, izstādēm, izrādēm, kino un dejas performancēm un festivāliem līdz vēl nepieredzētām dažādu mākslas žanru saplūšanu.

Kontakti

Adrese:

Koncertzāle "Lielais dzintars" Radio iela 8, Liepāja, LV-3401


Tālrunis: +371 63424555


E-pasts: guests@greatamber.lv  www.greatamber.lv


Biļešu iegāde: Biļešu Paradīze kasēs visā Lavijā vai mājas lapā www.bilesuparadize.lv.Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi