MARKO BĪSLIJS. ITĀLIJAS DIENVIDU DZIESMAS / PASAULE LIELAJĀ DZINTARĀ / ITĀLIJA

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 4 dienas

23/02/2019 | SESTDIENA 18:00

 

Pasaulslavenais baroka mūzikas interprets, itālis Marko Bīslijs (Marco Beasley) klausītājiem Liepājā piedāvās Itālijas agrīnā baroka aizkustinošās dziesmu melodijas un dejas. “Itālijas dienvidu dziesmu” programmā mākslinieki dosies pa pēdām Itālijas brīvajam garam – dabai, leģendām, rituāliem, seno dzejnieku vārdiem.

 Līdzās Marko Bīslija tenoram dzirdēsiet lautas, baroka ģitāras un tamburīnu skaņas, ko papildinās Līzelotes Folkertes (Lieselotte Volckaert) kaislīgās dienvidu dejas.

 

Plašāk : lhttp://lielaisdzintars.lv/kalendars/marko-bislijs-italijas-dienvidu-dziesmas-pasaule-lielaja-dzintara-italija

Saņemšanas noteikumi


  • Kods iepērkoties internetā; ievadiet kodu “PASAULE

  • Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm

  • Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā.


 Biļešu skaits ir ierobežots.


 Koncertzāle “Lielais dzintars” piedāvā saviem klausītajiem koncertsēriju "Pasaule Lielajā dzintarā", kas iepazīstina klausītājus ar pasaulē atzītām, izcilām mūzikas personībām, kas izceļas ar savu savdabīgo un ārkārtīgi meistarīgo rokrakstu. Šīs sērijas koncerti Latvijā klausāmi vienīgi Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars".

Par uzņēmumu

Koncertzāle “Lielais dzintars” atrodas Liepājas sirdī un nenoliedzami ir pilsētas un visa reģiona kultūras dzīves simbols. Tā nodrošina bagātīgu kultūras programmu - no spilgtiem koncertiem, izstādēm, izrādēm, kino un dejas performancēm un festivāliem līdz vēl nepieredzētām dažādu mākslas žanru saplūšanu.

Kontakti

Adrese:

Koncertzāle "Lielais dzintars" Radio iela 8, Liepāja, LV-3401


Tālrunis: +371 63424555


E-pasts: guests@greatamber.lv  www.greatamber.lv


Biļešu iegāde: Biļešu Paradīze kasēs visā Lavijā vai mājas lapā www.bilesuparadize.lv.Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi