Kruīzs no 07.01. līdz 20.02.2019. par spec cenu.

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 28 dienas

Piedāvājums spēkā kruīziem Rīga – Stokholma – Rīga ar kuģiem Isabelle un Romantika 2 personām A un De Luxe klases kajītēs.

www.tallink.lv/swedbank

 

Ceļojuma cenā iekļauta plaša kruīza programma – dejas dzīvās mūzikas pavadījumā, diskotēka kopā ar dīdžeju līdz rīta gaismai, karaoke dziesmu maratons uz īstas skatuves, krāšņas šova izrādes ar profesionāliem māksliniekiem.

 

Kajītes klase

Pamatcena par kajīti, €

Spec cena par divvietīgu kajīti, €

A

no 262.00

no 70.00

De Luxe

no 328.00

no 146.00

 

De Luxe klases kajītes cenā iekļautas arī speciālās brokastis restorānā à la carte, dzirkstošais vīns, atspirdzinoši dzērieni un augļi kajītē.

 

Jūras ceļojumā piedzīvo patīkamu atpūtu saunas centrā, izdevīgi iepērcies un izmanto travel exclusive piedāvājumus kuģa veikalos, baudi gardas maltītes un atspirdzinošus dzērienus restorānos. Izmēģini veiksmi kuģa loterijā ar lieliskām balvām.

 

Stokholmā dodies ekskursijā kopā ar gidu, lai apskatītu ievērojamākās vietas un uzzinātu daudz interesanta par karalisko pilsētu un tās vēsturi. Ziemā apmeklē vietējos amatnieku tirdziņus, nobaudi mājražotāju gatavotos tradicionālos ēdienus, dodies uz kādu no slavenajiem muzejiem bezmaksas, nepalaid garām ikgadējo lielo ziemas izpārdošanu – meklē uzrakstus REA un SALE un iepērcies pēc sirds patikas.

 

  • Pārdošana: no 03.12.2018. līdz 13.01.2019.
  • Ceļošana: no 07.01.2019. līdz 20.02.2019.

Saņemšanas noteikumi


  • Atlaižu kods: SWEDBANK

  • Piedāvājums neattiecas uz jau iepriekš veiktām rezervācijām. Maksa par ceļojumu jāveic vienlaicīgi ar biļešu rezervāciju. Nauda netiek atmaksāta. Biļešu skaits uz katru reisu ir ierobežots.

Par uzņēmumu

Tallink piedāvā aizraujošus jūras ceļojumus katru dienu  ar kuģiem Isabelle un Romantika maršrutā starp Rīgu un Stokholmu. Baudiet plašu atpūtas un izklaides programmu, izdevīgus pirkumus un travel exclusive piedāvājumus kuģa veikalos, kā arī gardus ēdienus kuģa restorānos un kafejnīcās

Kontakti

Adrese:

Visa informācija mājas lapā: www.tallink.lv


Vai pa tālruni: 67099700Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi