Pērkot premium klases riepas- to montāža un balansēšana bez maksas!

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 18 dienas

Premium riepas- tā ir drošība, vadāmība un izcils kalpošanas ilgums!

Pērkot premium ražotāju riepas (Pirelli, Michelin, Goodyear, Vredestein) izmērā sākot ar R17 collām un lielākas- saņem bezmaksas riepu montāžu un balansēšanu! Meklē savu riepas izmēru šeit: www.riepas1.lv

 

Saņemšanas noteikumi

Kad esi izvēlējies riepas, tad pasūtījuma grozā piegādes veida izvēles solī izvēlies servisu, kurā vēlies tās montēt un komentāra laukā ieraksti SWEDBANK- un mēs zināsim, ka Tev pienākas īpašais piedāvājums!


Akcija spēkā līdz 2017. gada 31. Decembrim.


Piedāvājums spēkā, norēķinoties ar Swedbank kredītkartēm.

Par uzņēmumu

Interneta riepu lielveikala Riepas1.lv mērķis ir piedāvāt saviem klientiem vienkāršāko riepu iegādi internetā ar plašu, kvalitatīvu un pārbaudītu preču sortimentu no tādiem zīmoliem kā Pirelli, Michelin, Goodyear, Dunlop, Sailun, Hankook, Maxxis, Westlake, Goodride, Momo un daudziem citiem. Riepas1 savā komandā ir sapulcējis pieredzes bagātus un kompetentus speciālistus, kas ļauj Riepas1 saviem klientiem piedāvāt riepas, kas ir glabātas piemērotos apstākļos, nodrošinot nepārtrauktu atlikumu rotāciju, lai iegādātās riepas un diski vienmēr būtu “svaigas” un atstrādātā loģistikas ķēdīte spētu veikt to piegādi darbadienās dažkārt pat ātrāk kā 24h laikā.

Kontakti

Adrese:

www.riepas1.lv


Tel: 67000111


info@riepas1.lv


facebook.com/riepas1


Veikals-serviss: Maskavas 464, Rīgā LV- 1063


Darba dienās: 9:00-18:00
Sestdienās: Brīvs
Svētdienās: BrīvsAtlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi