20% atlaide Calix 220V automašīnas apsildei

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 42 dienas

20% atlaide jebkuram Calix 220V automašīnas apsildes komplektam un tā uzstādīšanai AUTOEKSPERTS servisā!

Kādēļ sildīt auto?

Calix ir sistēma ar dzinēja sildītāju, kas uzsilda motoru, nodrošinot veselīgu startu, neatkarīgi no āra temperatūras, un salona sildītājs sniedz maksimālu komfortu un drošību - nekādu aizsalušu logu! Arī akumulatoram nepatīk aukstums, un inteliģentais lādētājs nodrošina startu ar pilnu enerģiju. Der atcerēties, ka pat +10 C tiek uzkatīts par auksto startu.

Calix - tā ir kompleksa pilnā automašīnas apsildes sistēma, ko veido akumulatora lādētājs, salona sildītājs, laika vadība, automašīnai atbilstošs motora sildelements un sistēmas pieslēgšanas vadi un savienojums kabelis.

 

Kā tas darbojas?

Calix darbojas no 220V tīkla.

Calix ir vienkārša un lietotājam draudzīga sistēma, kuru var vadīt ar taimeri, tālvadības pulti vai mobīlo tālruni. Nospiežot dažus taustiņus, jebkuros apstākļos visas ziemas garumā ir iespēja viegli iedarbināt motoru, automašīnas salonā būs patīkama temperatūra, neaizsals automašīnas logi un akumulators vienmēr būs pilnībā uzlādēts.

 

Atlaide ir spēkā līdz 31.11.2017, izmantojot jebkuru Swedbank kredītkarti.

Saņemšanas noteikumi

Atlaide ir spēkā līdz 31.11.2017, izmantojot jebkuru Swedbank kredītkarti.

Par uzņēmumu

AUTOEKSPERTS plašajā produktu klāstā varat atrast visu, kas nepieciešams jūsu transportlīdzeklim, kā arī to visu uzstādīt mūsu autoservisā. Aksesuāri Komforta produkti Rezerves daļas Servisa piederumi Autoķīmija un kosmētika Mēs strādājam ar pasaulē plaši pazīstamiem un kvalitāti pierādījušiem ražotājiem, tādiem kā Thule, Webasto, Sachs, Lemforder, Bosch, Brembo, Liqui-Moly, Varta, Calix, Hella u.c.

Kontakti

Adrese: Veikals Autoeksperts
Gunāra Astras iela 3, Rīga, LV-1084
Tālrunis: 67807870
Pirmdiena–piektdiena 9.00–20.00
Sestdiena 9.00–17.00


Servisa tālrunis 67807888

Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi