Zobu implanti par 20% lētāk!

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 19 dienas

Katrs var piedzīvot situāciju, kad smaidīšana sagādā diskomfortu trūkstošu zobu dēļ. Implanti ir viens no labākajiem risinājumiem trūkstošu zobu aizvietošanai. Zobārstniecības klīnika “Dental Art” piedāvā 20% atlaidi zobu implantam “Strauder”, kura parastā cena ir 600 EUR. Šī ir vienreizēja iespēja ietaupīt 120 EUR.

Kas ir jādara, lai ietaupītu?

-       piesakieties konsultācijai pie viena no mūsu zobārstiem implantologiem, sazinoties ar mūsu laipnajām administratorēm, zvanot uz 67278933, 29207418 vai rakstot uz info@dentalart.lv;

-       saņemiet ārstēšanas plānu pēc konsultācijas un uzsākiet ārstēšanu;

iegūsiet jaunus zobus, kuri ir identiski dabīgiem zobiem, un smaidiet no sirds!

 

Piedāvājums ir spēkā līdz 2017. gada beigām.

 

Atlaides nesummējas ar citām klīnikas atlaidēm vai īpašiem piedāvājumiem.

Saņemšanas noteikumi

Piedāvājums pieejams līdz 2017.gada 31. decembrim, norēķinoties ar pārskaitījumu no kredītkartes konta vai veicot apmaksu Swedbank kredītkarti. 

Par uzņēmumu

Mēs esam mūsdienīga un profesionāla zobārstniecība Rīgā, kas nodrošina vispārējus zobārstu pakalpojumus no profilaktiskās zobu higiēnas līdz ortodontiskajai ārstēšanai. Kā jau minēts mūsu klīnikas nosaukumā, mēs esam pārliecināti, ka veseli zobi un estētiski skaists smaids ir māksla, ko esam izkopuši līdz pilnībai. Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu zobārsti sniegs Jums kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus, lai padarītu jūsu smaidu vēl burvīgāku!

Kontakti

Adrese:

www.dentalart.lv
Adrese: Kr.Barona iela 20, 2. stāvs
Darba laiks: P – Pk: 9 – 21, Sest: pēc pieraksta
Tel. +371 67278933 +371 29207418
E-pasts: info@dentalart.lvAtlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi