Piedāvājums maltītei un dzērieniem IL Patio restorānos

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 24 dienas

Pastāvīga 15% atlaide visiem ēdienu un dzērienu piedāvājumiem. Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm un neattiecas uz akciju piedāvājumiem (biznesa pusdienas, 2 par vienu cenu u.c.). Lūgums uzrādīt kredītkarti PIRMS pasūtījuma veikšanas. Piedāvājums pieejams līdz 2019. gada 20. aprīlim, norēķinoties ar Swedbank kredītkarti.

Saņemšanas noteikumi

Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm un neattiecas uz akciju piedāvājumiem (biznesa pusdienas, 2 par vienu cenu u.c.). Lūgums uzrādīt kredītkarti PIRMS pasūtījuma veikšanas. Piedāvājums pieejams līdz 2019. gada 20. aprīlim, norēķinoties ar Swedbank kredītkarti.

Par uzņēmumu

Restorānā IL Patio + Planeta Sushi apvienota kaislīgā Itālija ar kluso un nosvērto Japānu. Tā divos stāvos izveidots mūsdienīgs interjers. Pirmais stāvs ieturēts Itālijai raksturīgās krāsu gammās, kur ēdienkarte patīkami pārsteidz ar jūras velšu, gaļas ēdienu, itāļu pastu, picu un desertu dažādību. Restorāna otrajā stāvā pamanāms Japānas gaisīgais mūsdienīgais interjers. Izsmalcinātie suši, sašimi, nigiri, japāņu salāti un zupas, satriecoši karstie ēdieni un pārsteidzoši deserti iemieso Japānas neatkārtojamo virtuvi.

Kontakti

Adrese:

IL Patio + Planeta Sushi Vaļņu 26, Rīga, 67226901 Darba Laiks Pr-Ce 11:00 – 23:00 Pk-Se 11:00 – 03:00 Sv 11:00 – 23:00 www.rrg.lvAtlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi