Īpašs piedāvājums Apple iPhone un iPad ierīcēm

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 42 dienas

AS Capital piedāvā iegādāties Apple iPhone vai iPad, saņemt dāvanā aizsargstiklu un iespēju atdot savu veco Apple tehniku kā papildu atlaidi jaunas Apple tehnikas iegādei! Iegūsti: • Dāvanā aizsargstiklu iegādātajai ierīcei • Piedāvājumu atpirkt veco Apple tehniku kā atlaidi jaunas Apple tehnikas iegādei • iPhone vai iPad no Apple pilnvarota partnera Sazinies ar mums pa tālruni 25 522 255 vai nosūti savu pieprasījumu uz e-pastu swedbank@capital.lv, atsaucoties uz “Swedbank piedāvājumu”. Piedāvājums pieejams līdz 30. septembrim, norēķinoties ar pārskaitījumu no Swedbank kredītkartes konta vai veicot apmaksu ar Swedbank kredītkarti. Der zināt! Pirkumi ar kredītkarti ir apdrošināti.

Saņemšanas noteikumi

Sazinies ar mums pa tālruni 25 522 255 vai nosūti savu pieprasījumu uz e-pastu swedbank@capital.lv, atsaucoties uz “Swedbank piedāvājumu”. Piedāvājums pieejams līdz 30. septembrim, norēķinoties ar pārskaitījumu no Swedbank kredītkartes konta vai veicot apmaksu ar Swedbank kredītkarti. Der zināt! Pirkumi ar kredītkarti ir apdrošināti.

Par uzņēmumu

Datortehnikas un ar to saistīto lietu izvēlē vitāli svarīgs ir kompetents pārdevējs un lielisks serviss. AS Capital jau 24 gadus rūpējas par to, lai īstās lietas nonāktu pie īstajiem cilvēkiem. Šāda darbības filosofija ir nodrošinājusi AS Capital kļūšanu par lielāko datortehnoloģiju tirgotāju Latvijā.

Kontakti

Adrese: AS Capital
Preces saņemšana Capital birojā Rīgā, Ganību dambī 23c
www.capital.lv

Sazinies ar mums pa tālruni 25 522 255 vai nosūti savu pieprasījumu uz e-pastu swedbank@capital.lv, atsaucoties uz “Swedbank piedāvājumu”.

Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi