SPA atpūta pašā Rīgas centrā!

Piedāvā:   
Piedāvājums spēkā vēl: 42 dienas

Opera Hotel & SPA piedāvā vairāk nekā 50 dažādas procedūras gan sejai, gan ķermenim. Procedūru saraksts un sīkāka informācija pieejama šeit Pirms katras procedūras piedāvājam vienu stundu baudīt atpūtu piršu un baseina zonā bez maksas. Iepriekš jāveic rezervācija pa tālr. 6755 9650, spa@operahotel.lv (pirms rezervācijas minēt: Swedbank īpašais piedāvājums) Svarīgi! Piedāvājums ir pieejams līdz 30. septembrim, pakalpojumu apmaksājot ar Swedbank kredītkarti .

Saņemšanas noteikumi

SPA procedūras ar 40% atlaidi pieejamas no pirmdienas līdz piektdienai (no 10.00 līdz 20.00). Iepriekš jāveic rezervācija pa tālr. 6755 9650, spa@operahotel.lv; Svarīgi! Piedāvājums ir pieejams līdz 30. septembrim, pakalpojumu apmaksājot ar Swedbank kredītkarti .

Par uzņēmumu

Četrzvaigžņu viesnīca "Opera Hotel & SPA" atrodas pašā Rīgas centrā. Viesnīcā ir 111 labiekārtoti numuri, viesu ērtībām tiek piedāvāti arī restorāna un konferenču pakalpojumi, kā arī SPA atpūta. Viesnīcas lieliski piemērota kā atpūtniekiem, tā arī biznesa ceļotājiem.

Kontakti

Adrese: Opera Hotel & SPA
Raiņa bulvāris 33, Rīga

SPA procedūras pieejamas no pirmdienas līdz piektdienai (no plkst. 10.00 līdz 20.00).

Tālrunis SPA procedūru rezervācijām: 67559659, spa@operahotel.lv (pirms rezervācijas minēt: Swedbank īpašais piedāvājums)

Atlaides piedāvā Swedbank Business network uzņēmumi.

Citi piedāvājumi